Ponuka č. 11 (Predané)

Typ:
Objekt pre obchod a služby
Druh vlastníctva:
osobné vlastníctvo
Okres:
Banská Bystrica
Lokalita:
Banská Bystrica
Cena:
230 000.00 €
Popis:

PREDANÉ: Poloha: Komerčnou výhodou nebytových obchodných priestorov je ich poloha, ktorá sa nachádza v strategickej oblasti Banskej Bystrice, vzdialený iba 2 km od centra Banskej Bystrice Námestia SNP, 1km od nákupného centra Europa shopping center,a taktiež 1 km od rekreačnej zóny plážového kúpaliska Aqualand a 1 km od výjazdu z cesty 1. Triedy E77 smerom na Bratislavu a Ružomberok.
Vybavenie: Priestor ponúka 153,01 m2 kancelárskych priestorov vysokého štandardu, rozdelený do 5-tich pracovných zón s 10-timi pracovnými miestami, ďalej do dvoch samostatných presklených kancelárií pre management s pracovnými stolmi, koženými sedačkami a nádherným výhľadom na centrum Banskej Bystrice, rokovacou miestnosťou s možnosťou uzatvorenia presklenou stenou s rokovacím stolom a 10 miestami, integrovaným presvetleným skleneným flipchartom, zabudovaným vysúvacím plátnom na prezentácie, dataprojektorom a napojením na internú počítačovú sieť. Exteriérová terasa v tichom átriu s vysadenou zeleňou Vám poskytne dostatok priestoru na obchodné rokovania počas horúcich letných dní, prípadne na organizáciu firemnej party. Vnútorné priestory sú vybavené klimatizáciou s jednou vonkajšou jednotkou a tromi vnútornými jednotkami, zabudovanou elektrickou a počítačovou sieťou. Priestory boli navrhnuté so zámerom poskytnúť pracovníkom pocit príjemnej a tvorivej pracovnej atmosféry. Priestory sú a boli užívané ako nefajčiarsky priestor.
Bližšia špecifikácia obchodného priestoru:
Plocha: celková podlahová plocha obchodného priestoru: 153,01 m2, celková podlahová plocha exteriérovej terasy: 36,9 m2.
Podlahy: vysokozáťažový celoplošne lepený koberec v kancelárskych priestoroch, dlažba položená v priestoroch toaliet a kuchynky.
Kuchynka: kuchynská linka so zabudovaným nerezovým drezom, sprchovou drezovou batériou, zabudovaným dávkovačom umývacieho prostriedku, zabudovanou chladničkou, umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou, vodným filtrom značky eSpring, vnútorným odpadkovým košom, stolom s tromi barovými stoličkami, šatníkovou skriňou pre upratovačku.
Šatník: vstupná šatníková skriňa rozdelená na päť častí: 2 časti na odkladanie kabátov, 2 časti na office dokumenty prípadne ako sklad na materiálne veci.
Toalety: samostatné dámske a pánske, vybavené zrkadlom so svietidlom, zabudovaným závesným WC, zabudovaným stropným ventilátorom, pánske toalety vybavené pisoárom s automatickým splachovaním, keramickým umývadlom so skrinkou, dávkovačom mydla a krému, držiakom na uterák.
Chladenie/vykurovanie/teplá voda: integrovaný vykurovací systém pozostáva z kombinácie podlahových konvektorov a radiátorov, chladenie priestorov zabezpečuje zabudovaný chladiaci systém nad sadrokartónovým stropom pomocou troch chladiacich vnútorných jednotiek. V chladnejšom období je možnosť vykurovania prostredníctvom klimatizačnej jednotky.
Osvetlenie: v celom priestore sú použité úsporné halogénové svietidlá, stmievacie svietidlo v rokovacej miestnosti.
Exteriérová terasa: zámková dlažba na celej ploche terasy, ratanová sedačka z umelého ratanu, sedáky umiestnené v drevenej komode, drevom zakrytá externá jednotka klimatizácie, vývod vody a elektriky na fasáde budovy smerom na terasu, po obvode terasy zasadené stromčeky - tuje na oddelenie priestoru terasy od zvyšku átria.
PC/telefón: integrovaný server v jednej časti šatníkovej zostavy s kompletným napojení na stávajúce PC rozvody, telefónna ústredňa značky PANASONIC.
Bezpečnosť: vstup a priestory sú v čase neprítomnosti zabezpečené kódovým alarmovým systémom a ústredňou značky ESPRIT s čidlami v počte 8 kusov, s možnosťou zasielania SMS správy a volania na zadané telefónne čísla v prípade narušenia objektu.
Vybavenie pracovných miest: Pracovná zóna/pracovné miesta sú vybavené pracovným stolom, skrinkou so zásuvkami a odkladacím priestorom, úložným priestorom na šanóny – skrinka, ergonomickou stoličkou, zásuvkou – pripojenie na internú počítačovú sieť, 6 ks prenosnými telefónmi značky Panasonic / SIEMENS, systémovým telefónom v časti recepcia na prepájanie hovorov, všetky s možnosťou otvárania elektronického vrátnika vchodových dverí špeciálnym kódom. Dve samostatné miestnosti určené pre management sú nadštandardne vybavené koženými sedačkami a samostatne stojacimi lampami.
Cena:
230.000,-eur

Kontakt:
PhDr. Roland Pavlík
+421905400017